Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Turnaj 16.3.

Kategorie: Školička
17.3.2014
Po úspěchu, který jsme zažili předcházející víkend, jsme na dalším turnaji v Běchovicích opět chtěli dosáhnout co nejlepšího umístění. S lehce obměněnou sestavou jsme opět hráli ve stylu, že každý bude hrát skaždým. Čekal nás tak turnaj s mnoha zápasy a těžkými soupeři.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 Žraloci Neratovice

 

1x Březina M.

 

1x Straka A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:0 Dráčata Kbely

 

1x Jandus M.

 

1x Straka A.

 

1x Kožušník T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 FK Dukla Jižní Město

 

1x Straka A.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Lišáci Satalice

 

1x Jandus M.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Slovan Bohnice

 

1x Březina M.

 

 

6. zápas

 

Běchovičtí Sršni 5:0 FK Újezd nad Lesy

 

3x Straka A.

 

2x Kožušník T.

 

 

Opět skvělé 1. místo!!! Šest zápasů, šest výher a pouze jeden obdržený gól. To je výborná bilance tohoto turnaje, kde opět celý tým prokázal svoje kvality. Nelze nikomu nic vyčíst, protože předvedená hra byla vskutku skvělá, soupeře jsme nepouštěli do žádných útočných aktivit, bojovali jsme jako lvi a byli jsme to my, kdy stále tlačil na bránu. Zvlášť vydařený výkon byl vzápase s Duklou, která hrála hodně do těla, ale naši hráči se toho nezalekli a vybičovali se kještě lepším výkonům a po zásluze vyhráli. Proto nelze udělit celému týmu nic jiného, než velkou pochvalu a gratulaci. Až začne soutěž Mini Star, kde se utkáme stěmi nejsilnějšími, tak rozhodně nebudeme patřit ktěm slabším týmům. Ale budeme ti, kteří budou vyhrávat a budit u soupeřů respekt.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jakub Medveď, Tomáš Fritzen, Daniel Rovenský, Matěj Březina, Markéta Březinová, Tadeáš Kožušník, Martin Jandus a Adam Straka.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku