Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Mini Star 12. 4.

Kategorie: Školička
14.4.2014
V sobotu 12. 4. jsme se na běchovickém hřišti zúčastnili druhého turnaje zlaté skupiny Mini Star. Po minulém turnaji na Xaverově, kde jsme skončili po výborném výkonu na 3. místě, jsme se opět chtěli umístit do třetího místa.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:0 Žraloci Neratovice

 

1x Straka A.

 

1x Vladyka P.

 

1x Šmídová E.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:4 Čechie Dubeč

 

2x Straka A.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:6 Lišáci Satalice

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:5 SC Xaverov

 

3x Straka A.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Sokol Libiš

 

1x Straka A.

 

 

Nakonec jsme na turnaji skončili na 4. místě. Z předvedeného výkonu bychom ani víc chtít nemohli. Kromě posledních dvou zápasů, kdy už se hra pomalu zlepšila, nebyla naše hra moc dobrá. Chyběla na rychlost, výbušnost, agresivita a mnohdy i přehled ve hře. Pomalu jsme napadali soupeře s balónem a do soubojů jsme chodili s malým důrazem. I přes to všechno si pár hráčů zaslouží pochvalu. V obraně se blýskli svým výkonem Tomáš Fritzen, Matěj a Markéta Březinovi a v útoku vynikal Adam Straka s Pavlem Vladykou. Nicméně i tak musíme příště víc přidat, jestli chceme zůstat mezi nejlepšími. Pozitivem je, že se nám po pěkném výkonu podařilo porazit poprvé Libiš. Je vidět, že kluci i holky mají na to, aby vyhrávali i proti silným soupeřům, ale musejí do každého zápasu dát všechnu svoji sílu a um. Věřím, že na příštím turnaji dosáhneme lepších výkonů.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Tomáš Frizen, Adam Straka, Rayan Mawla, Matěj Němec, Tadeáš Kožušník, Eliška Šmídová, Matěj Březina, Markéta Březinová a Pavel Vladyka.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku