Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Mini Star Libiš

Kategorie: Školička
16.5.2014
Dalšího turnaje Mini Star jsme se zúčastnili v Libiši 11. 5. Po minulých, ne moc přesvědčivých výsledcích, jsme se potřebovali na tomto turnaji umístit alespoň na třetím místě, abychom mohli dál zůstat ve zlaté skupině.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 Sokol Libiš

 

1x Straka A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 Čechie Dubeč

 

1x Vladyka P.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 Lišáci Satalice

 

1x Straka A.

 

1x Vladyka P.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 6:0 Žraloci Neratovice

 

2x Straka A.

 

1x Fritzen T.

 

1x Březina M.

 

1x Vladyka P.

 

1x Němec M.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:5 SC Xaverov

 

1x Šmídová E.

 

1x Straka A.

 

1x Vladyka P.

 

1x Březina M.

 

 

Po velké poslední bitvě proti hráčům z Xaverova, jsme na turnaji obsadili 4. místo. Kvůli tomu se spolu s Neratovicemi přesouváme do stříbrné skupiny. Je škoda, že jsme se nedokázali udržet v této skupině, protože týmy z Libiše a z Dubče nebyli lepší než mi a při troše štěstí bychom je porazili, bohužel štěstí přálo spíše soupeřům. Nicméně výkon našeho týmu se mi líbil víc ve srovnání spředchozími turnaji. Byli jsme aktivnější a častěji jsme i stříleli. Všichni hráči hráli velice dobře, ale nejvíc jsem byl potěšen výkony Pavla Vladyky a Matěje Němce, kteří hráli vydařený turnaj a soupeřům často velmi zatápěli. Jediná škoda je, že tak dobře, jak jsme hráli proti Xaverovu, jsme nehráli ani ostatní zápasy. Teď se musíme soustředit na závěrečný turnaj Mini Star, kde budeme bojovat o stříbrný pohár. Pevně věřím tomu, že ho získáme, protože tenhle tým na to má.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Adam Straka, Pavel Vladyka, Eliška Šmídová, Matěj Březina, Markéta Březinová, Matěj Němec, Tomáš Fritzen a Tadeáš Kožušník.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku