Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

První turnaj v prosinci

Kategorie: Školička
8.12.2014
První prosincový víkend jsme se zúčastnili turnaje v Běchovické tělocvičně. Na turnaji jsme měli hráče ročníku 08, plus jednoho ročkníku 10, a proto jsme doufali, že skončíme na prvních příčkách.

1. zápas

Běchovičtí Sršni 0:1 FK Pšovka Mělník

 

2. zápas

Běchovičtí Sršni 0:0 Lišáci Satalice

 

3. zápas

Běchovičtí Sršni 2:0 Dráčata Kbely

2x Havrda T.

 

Zápas o 5. místo

Běchovičtí Sršni 1:1 SK Ďáblice

(0:1 penalty)

1x Kubín A.

 

Popravdě řečeno tohle asi málokdo čekal, že ve skoro nejsilnější sestavě skončíme až na 6. místě. Nicméně k tomuto umístění jsme se nedostali tak, že jsme hráli špatně nebo že jsme hráli chaoticky. V zápasech jsme si drželi pozice, obsazovali správně hráče a snažili jsme si nahrávat, za to si kluci zaslouží pochvalu, ale to co bylo u nás tristní, a bylo i základem neúspěchu, bylo nedávání gólů. Ne že bychom se do šancí nedostávali, těch jsme měli na rozdávání, ale pokud jsme vystřelili, tak buď mimo bránu nebo jsme trefili brankáře. Další věcí, která mohla za naše horší umístění, byla pomalá práce s balónem a jeho nedostatečné krytí. To způsobilo, že když jsme běželi na bránu, tak než jsme stačili vystřelit, obránce nám buď balón odkopnul nebo si stoupnul do střely. A poslední věc, kterou jsem u některých hráčů viděl, byla nedostatečná pohyblivost, chození do soubojů a napadání soupeře. Tyto aspekty musíme zlepšit, protože bez toho se dobré výsledky dělají velice špatně. Chtěl bych ale pochválit hráče, kteří se mi velice líbili a to Tadeáše Havrdu, Daniela Rovenského, našeho nejmladšího hráče Martina Táborského a v bráně dobře chytajícího Kubu Tesaře. Je škoda, že jsme dávali tak málo branek, protože jsme za celou dobu obdrželi pouze 2 góly a hráli jsme pěkně. Byl by to jinak velmi úspěšný turnaj.

 

Turnaje se zúčastnili: Jakub Tesař, Filip Haverland, Tadeáš Havrda, Daniel Rovenský, Jakub Mošner, Martin Táborský, Adam Kubín a Jakub Medveď.


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku