Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Druhý turnaj v únoru

Kategorie: Školička
26.2.2015
K dalšímu únorovému turnaji v Běchovicích jsme nastoupili 22. 3. ve velice silné sestavě. K tomuto turnaji byli vybráni naši nejstarší hráči ze školičky, plus dva naši nejmladší.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 10:0 Dráčata Kyje

 

4x Havrda T.

 

3x Jandus M.

 

1x Medveď J.

 

1x Rovenský D.

 

1x Kubín A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:3 Lišáci Satalice

 

2x Havrda T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:0 Botafogo Mělník

 

1x Jandus M.

 

1x Kubín A.

 

 

Zápas o 3. místo

 

Běchovičtí Sršni 4:0 Slovan Bohnice

 

2x Havrda T.

 

1x Kubín A.

 

1x Jandus M.

 

 

Po závěrečném zápasu jsme skončili na skvělém 3. místě. Kluci se mi na tomto turnaji velice líbili a je jen škoda toho jednoho utkání, kdy jsme prohráli. Kromě jednoho zápasu jsme v ostatních utkáních nedostali ani jeden gól a celkově jsme za celý turnaj nastříleli úctyhodných 18 branek. To myslím, že mluví za vše. Také je dobře vidět, že nemáme pouze jednoho hráče, který nám dává všechny branky, ale polovina hráčů se zapsala do střelecké tabulky, což taky dokazuje celkově velice kvalitní tým. Hráč, který mě ale na tomto turnaji asi nejvíc potěšil, byl v bráně skvěle chytající Jakub Mošner, který se svého úkolu zhostil velice dobře. Za výkon v tomto turnaji si zaslouží celý tým velikou pochvalu a těším se na jejich účast na dalším turnaji.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jakub Mošner, Adam Kubín, Martin Táborský, Daniel Rovenský, Milan Kroutil, Jakub Medveď, Filip Haverland, Martin Jandus, Tadeáš Havrda a Kryštof Liška.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku