Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

První odehraný turnaj v březnu

Kategorie: Školička
24.3.2015
V sobotu 14. 3. jsme se zúčastnili dalšího turnaje v běchovické tělocvičně. Týmy byly opět rozděleny do dvou skupin po čtyřech týmech a po odehrání základních skupin se hrál jeden zápas o konečné umístění.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 FK Dukla JM červená

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 Dráčata Kbely

 

1x Medveď J.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:2 FK Újezd nad Lesy B

 

2x Kubín A.

 

 

Zápas o 5. místo

 

Běchovičtí Sršni 0:11 FK Dukla JM žlutá

 

 

Na turnaji se obsadili dobré 6. místo. Ačkoliv byl poslední zápas hodně v náš neprospěch, jsem jinak s výkonem hráčů spokojen. Kluci hráli velice obětavě a s vervou se vrhali do všech soubojů, bohužel je ještě vidět, že tento tým neměl zatím dostatek zkušeností, a to se dost projevovalo na výsledcích zápasů. Nicméně musíme si uvědomit, že většina našich hráčů jsou stále velice nízkého věku a také vzhledem k výškové převaze protihráčů byl výkon našich mlaďasů nad očekávání. Máme toho stále hodně co vysvětlovat, trénovat a pro jistotu ještě jednou pořádně vysvětlovat, ale věřím, že jsme na správné cestě. Až kluci budou mít více zkušenosti, tak se to projeví i na našem výkonu. I tak si naši hráči za tento turnaj zaslouží velikou pochvalu.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Milan Kroutil, Martin Táborský, Kryštof Liška, Jakub Medveď, Jakub Mošner, Ondřej Němec, Josef Nepovím, Martin Bláha a Adam Kubín.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku