Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 28. 3.

Kategorie: Školička
2.4.2015
Poslední březnový víkend jsme měli velmi fotbalově náročný. První náš turnaj tohoto víkendu jsme odehráli v sobotu 28. 3. v běchovické tělocvičně. Turnaje se zúčastnil pouze ročník 09, takže jsme neočekávali ani moc dobré umístění. Byli jsme hlavně zvědavi, jaký bude výkon hráčů bez pomoci starších kluků.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:6 FK Neratovice

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:0 FK Újezd nad Lesy B

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:7 SK Zeleneč

 

 

Zápas o 8. místo

 

Běchovičtí Sršni 0:4 TJ Sokol Libiš

 

 

Na turnaji jsme sice skončili 8., ale mě hlavně zajímala hra, s jakou se naši hráči prezentovali, a ta se mi velice líbila. Ano, nedali jsme ani jeden gól a ani jednou jsme nevyhráli, ale já vidím na našich hráčích obrovské zlepšení, které se u nich během pár měsíců ukázalo. Musíme ještě hodně trénovat a někteří kluci se musí i více soustředit na fotbal a ne na okolní prostředí, ale to, jak se srdnatě vrhali do soubojů a nebáli se útočit a hrát prosti straším klukům i za nepříznivého průběhu utkání, si zaslouží velkou pochvalu. Hlavně jsem byl velmi spokojen, že jsme dokázali uhrát jednu remízu, to mě hráči velice mile překvapili. Nicméně nejvíc bych chtěl z našeho týmu vyzdvihnout Adama Santinu, který pěkně chytal, dirigoval obranu a byl vyhlášen brankářem turnaje. Další, stejně velkou pochvalu, si zaslouží Markétka Kaprasová, která se výborně starala o naši obranu a jen málo kdo přes ni dokázal projít. Už se těším na další zápasy s tímto ročníkem, protože si myslím, že nám kluci a holky budou předvádět stále lepší sportovní zážitky.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Josef Nepovím, Jan Novák, Daniel Tarhini, Vojta Rychtr, Markéta Kaprasová, Adam Santina, Oliver Niemiec a Ondřej Němec.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku