Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

První jarní Mini Star

Kategorie: Školička
2.4.2015
Po zimní přestávce nám opět začala série turnajů Mini Star. Po podzimních turnajích jsme se úspěšně probojovali do Zlaté skupiny, mezi ty nejlepší týmy této školičkovské soutěže. První turnaj se odehrál na naší domácí půdě, a to na umělé trávě u běchovické tělocvičny.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:1 Lišáci Satalice

 

4x Kubín A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:2 FK Újezd nad Lesy

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:2 Kačeři Český Brod

 

2x Kubín A.

 

1x Jandus M.

 

1x Havrda T.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:1 FK Brandýs-Boleslav

 

2x Kubín A.

 

1x Jandus M.

 

 

Na konci tohoto velmi napjatého turnaje jsme skončili na výborném 2. místě, jeden bod za prvním. Je veliká škoda, že jsme tento turnaj nedokázali vyhrát, protože náš tým hrál velice dobře a jen málo co se mu dalo vyčíst. Bohužel vzápase s Újezdem jsme i přes velký nápor a spoustu šancí nedokázali dát ani jednu branku, a to nás stálo první místo. Nicméně bych rád pochválil celý náš tým, protože všichni hráli velice dobře, snažili si přihrávat a hráli už jako jeden celek. Proto vyloženě nejde vyzdvihnout za svoje výkony pouze jednoho hráče, ale celý náš kádr. Avšak je třeba připomenout, že nejlepším střelcem turnaje se stal Adam Kubín, což je opravdu dobrý výkon. Příště na dalším turnaji věřím, že se již prodereme až na první místo, protože tento tým na to opravdu má.

 

 

Turanuje se zúčastnili: Tadeáš Havrda, Adam Kubín, Jakob Mošner, Markéta Březinová, Daniel Rovenský, Martin Jandus a Jakub Medveď.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku