Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 11. 4.

Kategorie: Školička
17.4.2015
Dne 11. 4. jsme se zúčastnili turnaje na umělé trávě u běchovické tělocvičny. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a hrálo se stylem každý s každým. V našem týmu hráli hráči pouze ročníků 09 a 10, takže o zajímavé zážitky bylo postaráno.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 TJ Březiněves

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 FK Újezd nad Lesy

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:5 TJ Sokol Libiš

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:2 SK Zeleneč

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:10 FK Neratovice

 

 

Na turnaji jsme obsadili pěkné 6. místo. Hráči se snažili, ale pořád tam chybí, takzvaná zdravá agresivita a také zkušenosti ze hry. Mnohdy naši hráči nevědí, kam mají přesně běhat, ne moc rychle pracují s balonem a pomalu reagují na dění na hřišti. Pozornost sama o sobě je leckdy naší největší slabou stránkou. Ale tohle všechno jsou věci, které si všichni naši hráči jednou osvojí a je to jen otázkou času a věřím, že ne moc dlouhého. V tomto mladé týmu vidím dobrý potenciál do budoucnosti a až příští rok, budeme proti stejně starým, určitě se již dočkáme mnoha vítězství. Důležité je nepolevovat a stále na sobě tvrdě pracovat.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Táborský, Oliver Niemiec, Markéta Kaprasová, Josef Nepovím, Adam Santina, Daniel Tarhini a Vojtěch Rychtr.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku