Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 18. 4.

Kategorie: Školička
22.4.2015
Dne 18. 4. jsme se zúčastnili posledního turnaje na umělé trávě u běchovické tělocvičny. Bylo přihlášeno celkem osm týmu, které byly rozděleny do dvou skupin.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 FK Újezd nad Lesy B

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:9 TJ Sokol Libiš

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:0 TJ Kyje

 

 

Zápas o 7. místo

 

Běchovičtí Sršni 0:9 SK Ďáblice

 

 

Z turnaje jsme si odnesli ocenění za 8. místo. Ačkoliv jsme skončili poslední, velice mě potěšila jedna remíza s týmem zKyjí. Jediné co mě mrzí je to, že jsme i přes zajímavé šance, opět nedokázali dát branku. Už dokážeme chodit do soubojů, vybojovat balón, doběhnout s ním k soupeřovi bráně, ale než stačíme vystřelit, tak nám soupeř buď míč ukopne, nebo je střela moc slabá. Sem tam ještě pokulhávala naše rychlost, protože se občas jen po hřišti proběháváme a zapomínáme sprintovat. Přesto si myslím, že se stále zlepšujeme a naši hráči se stále více a více otrkávají a zvykají si na zápasový režim. Proto bych chtěl celý tým pochválit za velice obětavý a houževnatý výkon.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Filip Haverland, Milan Kroutil, Martin Táborský, Markéta Kaprasová, Jan Novák, Josef Nepovím, Adam Santina a Kryštof Liška.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku