Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MZ JUNIOR PRAHA 25.4.2015

Kategorie: Starší přípravka
26.4.2015

Netradičně v sobotu odpoledne jsme zavítali na hřiště našeho pronásledovatele v tabulce Junior Praha.

S Juniorem jsme se utkali v mnoha zápasech zimních halových turnajů a vcelku se mužstvu proti nám dařilo. Již proto zápas sliboval pěknou podívanou a vyrovnaný souboj. Domácí byli natěšeni, že si naše mužstvo opět "vychutnají" a připíší si další skalp. I u nás panovalo napětí jestli kluky z Junioru dnes "dáme" nebo ne ! Sluníčko krásně hřálo a nezbývalo nic jiného než aby rozhodčí foukl do píšťalky.

Od počátku naši kluci převzali iniciativu a běchovickým ťukesem zjevně domácí zaskočili. Vlastně se celý zápas většinou hrálo na polovině domácích a jen občasné dlouhé nákopy hrozící brejkem dostaly domácí na naši půlku. Netrvalo dlouho a po rychlé akci dorazil míč Honza vyražený brankářem tam, kam patřil, tedy do branky. Podobná akce se odehrála jako přes kopírák na začátku druhé čtvrtiny. Honza 2:0 ! Ríša a Kuku přidali po další brance. I když to není nikdy jisté, já měl jasno, kdo dnes získá všechny body! Třetí a čtvrtá čtvrtina předešlé jen podtrhla a potvrdila! Kyklop, Zek a Zet a nakonec Petrys uzavřeli účet zápasu na nečekaných 8:0 v náš prospěch! Za zmínku stojí ještě Adamův "volej", který musel tu tyčku opravdu ohnout !!!

I když trenér nemá být nikdy spokojený, já byl!!! Kluci hráli přesně to, co po nich chci a těšil jsem se na to až to klapne! No prostě to klaplo :-))

Kluci makali na plné obrátky, rychlý a dotěrný útok, neomylný střed a obrana jako skála, to byl základ úspěchu! Nad to vše vyčníval jako třešínka na dortu Brůža, který by do branky nepustil snad ani buldozer !!!! Kluci kavlitní práce!

 

JUNIOR PRAHA  -  BĚCHOVIČTÍ SRŠNI      0 : 8    (0:1, 0:3, 0:3, 0:1)

 

Střelci : 2x - Breburda, 1x - Kunčický, Novák T., Petrouš, Rozkydálek, Zeman K., Zeman T.,

 

Hráli : Breburda, Brůžek, Kunčický, Novák T., Ohnesorg, Petrouš, Rozkydálek, Tomášek, Zeman K., Zeman T., Holman

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku