Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Poslední Mini Star v dubnu

Kategorie: Školička
28.4.2015
V sobotu 25. 4. jsme se v Újezdě nad Lesy zúčastnili už třetího turnaje Mini Star tohoto jara. Po minulém prvním místě jsme chtěli opět dosáhnout co nejlepšího umístění, ale tentokrát nám chybělo několik klíčových hráčů.

 

Na tomto turnaji jsme skončili čtvrtí. Turnaj byl pro nás velice emotivní a těžký. Víckrát se sice radovali soupeři, než my, ale i tak jsem vzápasech viděl spoustu dobrých zákroků a akcí. Kvůli absencím byli povoláni i tři o rok mladší hráči a je znát, že tam je věkový rozdíl, což je hlavně vidět v soubojích, rychlosti a práci s balonem. Velmi mě svým výkonem potěšil, po dlouhé době opět hrající, Jakub Tesař, který se vepředu velice srdnatě pral o balóny a střílel branky. V obraně zamezovala nepřátelským útokům opět výborně hrající Markéta Březinová a často jí stejně kvalitně zastupoval Daniel Rovenský, který se každým zápasem víc a víc zlepšuje a jeho výkon stoupá prudce nahoru. Nejvíc bych však chtěl pochválit Martina Janduse, který zažil velice těžký turnaj, většinou hrál celý zápas, bojoval a běhal po celém hřišti a dostával často hodně naloženo od protihráčů. Ačkoliv se turnaj nevyvedl tak, jak mnozí očekávali, musíme dát hlavu opět nahoru, zapomenout na to co bylo a soustředit se na budoucnost. A pokud do dalšího turnaje dáme všechnu svoji vůli, um a týmového ducha, tak jistě vím, že můžeme opět urvat první místo.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jakub Tesař, Dominik Uher, Markéta Kaprasová, Adam Santina, Jakub Medveď, Markéta Březinová, Martin Jandus a Daniel Rovenský.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku