Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Čtvrtý odehraný turnaj Mini Star

Kategorie: Školička
15.5.2015
V sobotu 9. 5. jsme se zúčastnili turnaje Mini Star vČeském Brodě. Byl to poslední turnaj Zlaté skupiny v jarní části. Po tomto víkendu se sečtou všechny body a poslední dva sestupují na závěrečný turnaj do Stříbrné skupiny. My jsme však měli již před tímto turnajem zajištěné setrvání v této Zlaté skupině. Nicméně před prvním hvizdem bylo jasné, že tento turnaj bude velmi náročný, protože nám onemocnělo mnoho hráčů a na turnaj jsme proto dorazili ve velmi malém a oslabeném počtu.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:3 Lišáci Satalice

 

2x Tesař J.

 

1x Havrda T.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:3 FK Brandýs-Boleslav

 

2x Kubín A.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:5 Kačeři Český Brod

 

2x Havrda

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:2 FK Újezd nad Lesy

 

3x Havrda T.

 

1x Tesař J.

 

 

Díky obrovskému nasazení našich hráčů jsme dotáhli tento turnaj na výborné 3. místo. Byly to velmi náročné zápasy, protože mnozí naši hráči museli zdůvodu nedostatku dětí hrát vždy celou dobu a to jen smalou přestávkou mezi utkáními. Do toho se vrátily zdravotní komplikace u Adama Kubína, který tak musel po většinu turnaje být alespoň v pozici brankáře. I tak jsme dokázali porazit Újezdský tým a dostat se na třetí místo. Na tomto turnaji mě asi nejvíc mile překvapily výkony Markéty Kaprasové a Pepi Nepovíma, protože ačkoliv jsou o rok mladší než ostatní kluci, tak velice srdnatě chodili do soubojů a vybojovávali spoustu balónů. Vobraně se velice dobře činila Markéta Březinová, která dávala stopku většině protihráčů. Největší pochvalu si však zasluhuje Tadeáš Havrda. Celou dobou běhal po celém hřišti, bral míče soupeřům, zakládal útočné akce, přihrával a střílel branky. Byl základním kamenem celého našeho týmu a bez něj bychom tak dobré výsledky určitě neměli. Teď máme pár dní čas, aby se všichni naši hráči zotavili, nabrali síly a potrénovali na poslední a závěrečný turnaj Mini Star, kde budeme bojovat o prvním místo vcelé soutěži.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Markéta Kaprasová, Jakub Tesař, Markéta Březinová, Tadeáš Havrda, Josef Nepovím a Adam Kubín.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku