Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Na Sněžku pro Vojtíška 30.5.2015

Kategorie: Pro všechny
2.6.2015

Protože jsme v naší partě zvyklí také dávat a ne jenom brát, zúčastnili jsme se charitativní akce fondu Klapeto výstupu na Sněžku a podpořili tím malého Vojtíška.

 

Vojtíšek je malé mimino, které díky osudu již po narození přišlo o obě nožičky. Aby měl "vstup" do života snadnější, rozhodli jsme se podpořit projekt pana Petrouše a paní Klasnové (Klapeto) "Na Sněžku pro Vojtíška". O projektu byli naši členové dopředu informováni trenéry a prostřednictvím webu. V sobotu 30.5. ráno jsme se sešli na parkovišti v Peci pod Sněžkou a vydali se společně s panem Petroušem, Krakonošem a všemi ostatními (bratru 2000 "modráků") stéci náš nejvyšší "hrbolek"! Jako korálky jsme se rozprostřeli po výstupové cestě a pohled to byl příjemný a velmi dojemný kolik lidí přijelo osobně Vojtíška podpořit! Počasí se nám těsně pod vrcholem trochu (dost) zvrtlo. Vítr 90km/h, teplota 3°, hustý déšť! Prostě psa by člověk ven nevyhnal. Když si ale uvědomíte, o kolik to bude mít malý Vojta v životě těžší, v tu chvíli je vám všechno jedno a vidíte jenom ten vrchol!!! A to jsme všichni dokázali !!!!

Ode mě velké poděkování Gábině, Lucii, Petrovi, a Paťasovi Ohnesorgovým, Báře, Pavlovi a Adamovi Tomáškovým, Šárce a Honzovi Zemanovým (tedy zatím napůl Zemanovým :-)) ) a nakonec i Jitce, která přes všechny zdravotní problémy které ji sužovaly a sužují. Mámo jsi borec :-))!!! Poděkování patří i všem, kteří projekt podpořili zakoupením triček (Láďa Nováková, Eva Žáková s rodinou, ......)

 

 

 

 


Komentáře:

  • June 2, 2015, 9:31 am - paparazzi

    Chci vám všem (zúčastněným, i těm co Vojtíka podpořili koupí trička) poděkovat, letos se to vydařilo. A doufám že příští rok (28.5.2016-myslím že) s vámi mohu opět počítat ;-)
    A teď všichni potlesk pro Jardu, Vojtíška, malého Míšu a borce Péťu! Stejně tak i ostatním s handicapem co Sněžku zdolali !!!

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku