Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Poslední turnaj Mini Star

Kategorie: Školička
2.6.2015
Posledního května jsme odehráli závěrečný turnaj Mini Star v Běchovicích. Díky úspěchům na minulých turnajích jsme byli ve Zlaté skupině a mohli tak hrát proti nejlepším týmům o prvenství v celé soutěži.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:6 FK Říčany

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 SC Xaverov

 

1x Tesař J.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:4 FK Brandýs-Boleslav

 

1x Medveď J.

 

1x Jandus M.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:5 FK Újezd nad Lesy

 

1x Tesař J.

 

1x Kubín A.

 

 

Ve skupině jsme skončili jako poslední a celkově jsme se v Mini Star umístili na 5. místě z15 týmů. Celý ročník byl pro nás velice zajímavý, ale i dost náročný. Úspěch se často střídal s neúspěchem, ale vždy jsme se drželi ve vyšších pozicích. Bohužel, zrovna na posledním a závěrečném turnaji nás forma i štěstěna opustila. Kvůli zranění se turnaje nemohl zúčastnit Tadeáš Havrda a Martin Jandus mohl být ze zdravotních důvodů jen vbráně. To hodně ovlivnilo naši hru a v konečné fázi i naše výsledky. Nicméně musím tento ročník hodnotit velice pozitivně a myslím, že jsme si mezi ostatními soupeři udělali jméno a respekt. Hráči se během tohoto roku velice zlepšili, a když je srovnám na začátku a na konci sezóny, tak je na nich vidět veliký skok kupředu. Ještě jednou chválím všechny hráče, kteří se zúčastnili jakéhokoliv turnaje Mini Star a dopomohli nám tak ktěmto úspěchům. Teď nám ještě zbývá poslední normální turnaj 20. června, kde naposledy v tomto ročníku zabojujeme o medaile.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Jandus, Markéta Březinová, Adam Kubín, Jakub Mošner, Jakub Medveď, Jakub Tesař a Daniel Rovenský.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku