Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Info soustředění !

Kategorie: Starší přípravka
25.8.2015

Vážení rodiče, pár řádek jak se nám daří!

Jak by řekl každý kluk na tuto otázku "daří se nám dobře!" A to bez jakékoli ironie. Podmínky jsou ideální. Jak ubytování, strava, hřiště, počasí, přístup kluků nejen k trénování, no prostě opět paráda. Máme za sebou test fyzické kondice jednotlivců. Pracujeme hodně s míčem, pilujeme střelbu a souhru vůbec (tady se nechci moc rozepisovat, bylo by to na román). Dnes jsme si trochu zaběhali v lese, náročnější ale přínosné. Ve volném čase kluci vyplňují připravené deníčky a soutěží v rize "zimních" disciplínách naší olympiády. Také střeží ve večerních hodinách olympijskou zástavu a oheň. Jsou velmi zodpovědní a svědomití. Po zdravotní stránce jsme všichni naprosto v pohodě ! Trochu bolí nohy, ale to k soustředění patří! Ve čtvrtek jdeme na odvetu EL Jablonec - Ajax Amsterdam, sedíme na hlavní tribuně z pohledu kamer na levém kraji (modrá tlupa).

 

V sobotu jedou nominovaní hráči na turnaj na Xaverov. Na turnaj odjedeme v sobotu ráno rovnou ze soustředění na hřiště Xaverova. Začátek turnaje je v 9 hodin!!! Tak rodiče prosím přijeďte rovněž! Jednak fandit a hlavně vyzvednout kluky :-)) ! Kufry a bágly budou přepraveny autobusem a budou k vyzvednutí po 16 hodině na travnatém hřišti.

Na turnaj můžeme vzít jen 12 hráčů, nominovaní jsou :

Brůžek, Brabec, Tomášek, Novák, Kunčický, Zeman T., Linka, Ohnesorg, Zeman K., Berenda, Petrouš, Rozkydálek.

Soupeři jsou víc než kvalitní a zápasy slibují parádní podívanou !

 

Ostatní kluci přijedou v sobotu autobusem společně se školičkou a mladší přípravkou !!! Předpoklad je 14:15 až 14:45 hod.

 

Sezona se neúprosně blíží a první MZ odehrajeme již ve středu 2.9.2015 od 17:00 v Kolovratech (nominace bude na webu nejpozději v pondělí 31.8.).

Tréninky budou v úterý a čtvrtek od 17 hodin na travnatém hřišti (v případě změny bude dáno info na webu).

Druhý MZ odehrajeme v neděli 6.9.2015 od 11 hod. doma se Šeberovem (nominace bude opět na webu).

Tak se mějte v Praze blaze. My už se máme !!!!!!

 

Jo a koukejte na rajčátko, fotíme jak zběsilí :-))!

 

Pááááček trenéři !!!!

 


Komentáře:

  • August 25, 2015, 10:13 pm - Eva Žáková

    Všechny Vás moc zdravíme, hlavně ty naše dva blondáky. Každý večer s Růženkou koukáme na fotky, DÍKY MOC ZA NĚ! a bavíme se při nich, jako bychom tam byly s vámi. Ahoj všem a pusu vybraným! Eva

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku