Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MZ Kolovraty a Šeberov

Kategorie: Starší přípravka
6.9.2015

Tak máme za sebou dva úvodní zápasy soutěže ročníku 2015/2016.

Opět se ukázalo jak je důležitá letní příprava. Již xaverovský turnaj ukázal, že kluci jsou dobře připraveni a opět budou předvádět kvalitní hru.

První zápas jsme odehráli na hřišti Kolovrat. Průběh zápasu byl jednoznačně v naší režii. Snad jen mohli kluci hrát po celý zápas aspoň na 80%. Střelecky se zaskvěl Kryštof Zeman s 9-ti vstřelenými brankami.

 

SOKOL KOLOVRATY - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI       3 : 23

 

 

Druhý zápas jsme odehráli na domácím hřišti s mužstvem Olympie Šeberov.

Soupeř vypadal velmi pěkně, kluci velcí a udělaní. Čekali jsme tedy vyrovnaný souboj o body. Realita však byla proti. 8:2 v první čtvrtině a bylo po zápase. Kluci tentokrát hráli velmi pěkně a kombinací hosty převyšovali. Dnes měl svůj den Paťas. Čtyři branky dosĺova donesené až do sítě byly fotbalovou lahůdkou. Pozadu nezůstal ani Kryštof Zeman. Nebylo to tolik branek, ale 4 na zápas je velmi kvalitní výkon. Pochvala patří i Andreji a Panymu. Hlavně Pany si svůj první mistrák dokonale vychutnal a jako třešničku na premiérový dort si nadělil dvě branky! Pochvala ale samozřejmě patří celému mužstvu!

 

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - AFK OLYMPIA ŠEBEROV  18 : 5

 

trenér Milan


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku