Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

První Mini Star týmu B

Kategorie: Školička
9.9.2015
Po dopoledním turnaji, kdy se představilo naše mužstvo A, se v sobotu odpoledne 5. 9. zúčastnilo svého turnaje i druhé mužstvo. Bohužel zdůvodu nemocí a dovolených, bylo nuceno tento tým doplnit hráči z prvního týmu, kteří hráli dopoledne.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 Dráčata Kbely

 

1x Santina A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:2 FK Radošovice

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 Kačeři Český Brod

 

2x Rychtr V.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:0 SC Xaverov

 

1x Táborský M.

 

1x Rychtr V.

 

 

3. místo je v tomto turnaji naše! Jsem velice rád, že se hráči zvládli dostat na stupně vítězů a je škoda, že druhé místo nám uteklo jen o menší počet vstřelených branek. Celý náš tým hrál s velikou chudí po vítězství a každým zápasem se naši hráči do zápasů víc a víc dostávali. Avšak jeden znašich největších nedostatků je častá ztráta koncentrace, jenž pramenilo vto, že se mnozí hráči více věnovali prolétávajícím letadlům než samotného balónu. I tak jsem ale s výkonem spokojen a skóre dvě výhry a jedna remíza ze čtyř zápasů je velice dobré. Příště však již nebudou v tomto týmu hráči z áčka, takže neočekávám zlepšení v konečném umístění, ale necháme se překvapit. Musíme si hlavně uvědomit, že mnozí hráči sfotbalem teprve začínají, nebo jsou o rok mladší, takže není důležité výsledné skóre, ale předvedená hra.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jaroslav Žák, Radim Slavík, Martin Táborský, Adam Santina, Dominik Uher, Markéta Kaprasová, Vojtěch Rychtr a Ondřej Němec.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku