Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star v Říčanech

Kategorie: Školička
8.10.2015
Třetí turnaj týmu A se hrál na hřišti v Říčanech 3. 10. Po minulém posledním místě jsme chtěli na tomto turnaji konečně zabrat a odrazit se ode dna.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 Říčany

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:4 Sokol Vinoř

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 TJ Dubeč

 

1x Uher D.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Sokol Cholupice

 

1x Uher D.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 SK Vyžlovka

 

1x Uher D.

 

 

Na tomto turnaji jsme se umístili na 5 pozici. Místo je to lepší než posledně, ale pořád si myslím, že tým má na lepší výsledky. Všichni se velice snaží, ale většinou se porážíme vlastními chybami. Zejména se jedná o malý důraz v soubojích, malou razanci přihrávek, běhání tam, kam nemáme a špatné vedení míče. Poslední chyba často ústí v to, že nabíháme přímo do protihráče, místo toho abychom ho obehráli. Na těchto věcech budeme muset na trénincích co nejvíce zapracovat, ale myslím si, že až se těmto chybám budeme více vyvarovávat, budou naše výsledky o poznání lepší.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Daniel Tarhini, Tobiáš Novák, Dominik Uher, Adam Santina, Josef Nepovím, Markéta Kaprasová, Ondřej Němec a Jan Horčík.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku