Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star ve Vyžlovce

Kategorie: Školička
14.10.2015
Poslední podzimní Mini Star pro tým A se hrál na hřišti Vyžlovka dne 11. 10. Po minulém zlepšení jsme chtěli minimálně vybojovat stejné místo, ale mysleli jsme i na vyšší příčky, abychom zakončili tuto podzimní část soutěže co nejvíce úspěšně.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:5 TJ Čechie Dubeč

 

1x Tarhini D.

 

1x Uher D.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:2 TJ Sokol Cholupice

 

1x Novák J.

 

1x Uher D.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 FK Říčany

 

1x Nepovím J.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 TJ Sokol Vinoř

 

1x Novák J.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 SK Vyžlovka

 

 

Na tomto turnaji jsme opět obsadili 5. místo. Ačkoliv jsme skončili předposlední, tak se mi hra celého našeho týmu velice líbila. Všichni naši hráči dávala do každého zápasu všechen svůj um a každý zápas proto byl velice vyrovnaný. Naší největší slabinou však bylo to, že vůbec nestřílíme zvětší vzdálenosti, ale vedeme míč skoro až na brankovou čáru. Až se i toto naučíme, jistě se naše výsledky zase o něco zlepší. Rád bych vyjádřil velkou pochvalu celému našemu týmu, protože i přes poněkud chladný den, nás jejich výkony velice příznivě zahřáli.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Dominik Uher, Adam Santina, Oliver Niemiec, Markéta Kaprasová, Tobiáš Novák, Jan Novák, Daniel Tarhini, Josef Nepovím a Jan Horčík.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku