Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star v Radošovicích

Kategorie: Školička
29.10.2015
Dne 25. 10. se tým B zúčastnil posledního podzimního turnaje Mini Star. Hrálo se v Radošovicích na poněkud mokré trávě, ale i přesto byl náš tým odhodlán vybojovat co nejlepší umístění.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:2 Český Brod

 

2x Hrubý T.

 

1x Táborský M.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 Kbely

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:0 Újezd nad Lesy B

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:6 Radošovice

 

1x Táborský M.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 Xaverov B

 

1x Hrubý T.

 

 

Na turnaji jsme skončili na pěkném 4. místě. Jediná škoda byla, že jsme v posledním vyrovnaném zápase nedokázali alespoň remizovat se Xaverovem, což by nás posunulo na třetí pozici. Ale i tak jsem byl svýkonem nad míru spokojen. Sice máme stále co dohánět, například v obsazování hráčů, ale všechny naše nedostatky kluci nahrazovali urputnou bojovností a zápalem do hry. Není se proto co divit, že jsme vkaždém zápase hráli velice dobře i proti silnějším týmům, od kterých jsme dříve dostávali mnohem více branek. Všichni hráči si tak za tento turnaj zaslouží velikou pochvalu.

 

Další pokračování Mini Star bude až na jaře, do té doby nás však čekají tréninky a turnaje v hale, kde jak doufám, se všichni naši hráči zase o něco zlepší a na jaře budeme mít ještě lepší výsledky.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Tomáš Hrubý, Kryštof Liška, Martin Táborský, Martin Bláha, Štěpán Severin, Jakub Stuchlík, Michal Vrba, Prokop Konrád, Ondřej Prchal a Radim Slavík.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku