Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mikulášský turnaj 5. 12.

Kategorie: Školička
10.12.2015
V den příchodu Mikuláše, anděla a čerta se konal fotbalový turnaj v běchovické tělocvičně. Všichni jsme byli velice zvědaví, jak si náš tým povede a zda si někoho čert, po špatném výkonu, neodnese s sebou do pekla.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:0 FK Újezd nad Lesy

 

2x Uher D.

 

1x Santina A.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:4 FK Pšovka Mělník

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:0 Spartak Čelákovice

 

3x Uher D.

 

1x Novák T.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:1 SK Slavia Praha (D)

 

3x Uher D.

 

 

Zápas o třetí místo

 

Běchovičtí sršni 1:2 Dráčata Kbely

 

1x Uher D.

 

 

Na turnaji jsme obsadili velice pěkné 4. místo. Ale i přesto jsme měli minimálně na místo třetí, protože celý tým hrál velice dobře. Všichni se moc snažili, bojovali a přihrávali si, za což mají velkou pochvalu, protože i těch pár přihrávek velice zvedlo kvalitu naší hry. Nicméně i přes to všechno jsme v posledním zápase měli dost smůly, proto i přes obrovský tlak jsme nedokázali vyhrát a skončit tak alespoň na bronzovém místě. To ale nevadí, ačkoliv se turnaj často posuzuje jen podle závěrečného umístění, myslím si, že náš tým tentokrát hrál zlatě a hlavně týmově. A to je pro mě cennější, než to, kdybychom hráli jen nakopávaně, každý sám za sebe, a vyhrávali jen snaprostým štěstím. Příště vím, že se to už určitě povede a vybojujeme ten nejcennější kov.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Dominik Uher, Jan Mürtinger, Jan Horčík, Markéta Kaprasová, Oliver Niemiec, Ondřej Němec, Tobiáš Novák, Josef Nepovím a Adam Santina.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku