Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 20. 12.

Kategorie: Školička
26.12.2015
V neděli 20. prosince jsme se zúčastnili posledního turnaje v tomto kalendářním roce. Na turnaji hrál pouze jeden náš tým, ve kterém byli naši nejmladší hráči.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 FK Říčany

 

1x Hrubý T.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 SC Xaverov

 

1x Hrubý T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:4 SK Zeleneč A

 

 

Zápas o 5. místo

 

Běchovičtí Sršni 1:2 TJ Sokol Kounice

 

1x Hrubý T.

 

 

Na turnaji jsme skončili na pěkném 6. místě. Myslím si, že můžeme být s výkonem našich hráčů velice spokojení a ostudu nám určitě neudělali. Jediná škoda posledního zápasu byla, že jsme ho nedokázali dotáhnout do vítězného konce, a to i přesto, že byl velice vyrovnaný. Byl jsem potěšen, že už všichni naši hráči bojují o balóny a i za cenu vlastního zdraví chrání svojí bránu. Po novém roce se již budeme mnohem více soustředit na trénování přihrávek a správného obsazování protihráčů. Nebude to lehký úkol, který by se zvládnul za pár týdnů, ale věřím, že tým si nové dovednosti brzy osvojí a kluci udělají další velký krok ve fotbale. Myslím si, že se celý kádr za podzimní část sezóny velice zlepšil a moc se těším na další zápasy.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Prokop Konrád, Martin Bláha, Tomáš Hrubý, Matyáš Petrásek, Vojtěch Petrásek, David Kroutil, Kryštof Liška, Michal Vrba, Jaroslav Žák, Ondřej Prchal a Jakub Stuchlík.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku