Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

3.TURNAJ MINI STAR

Kategorie: Školička
24.11.2009

V sobotu 19.12. se od 8 hodin uskuteční 3.turnaj soutěže MINI Star.

Turnaj se uskuteční ve víceúčelové hale Sportovního centra Běchovice. Sraz je v 7.30 hodin tamtéž. Předpokládaný konec je do 13 hodin.

 

Obracím se na Vás milí rodiče, zda by jste mohli trenérům Katce a Romanovi nahlásit s dostatečným předstihem svoje fotbalisty, zda se akcí zúčastní a nebo nezúčastní. Příprava na každý zápas či turnaj vyžaduje ze strany trenérů přípravu a počet hráčů, které budou mít k dispozici je jedním z nejdůležitějších údajů!

Tým se na trénincích jeví velmi nadějně a kluci a holky jsou velkým příslibem našeho fotbalového klubu. Věřím, že i na akce, kde obléknou sršní dres a bojují o poháry a medaile příjdou s takovou chutí a odhodláním, tak jako chodí na tréninky, kde tuto šanci k získání trofejí bohužel nemají!

S pozdravem "Sportu zdar, fotbalu zvlášť !"

Milan Štěpán


Komentáře:

  • April 4, 2011, 5:04 pm - wructcgps

    Istrsk <a href="http://opqczclqtoxz.com/">opqczclqtoxz</a>, [url=http://hvavhhvubhch.com/]hvavhhvubhch[/url], [link=http://nrvgaimjbxke.com/]nrvgaimjbxke[/link], http://jylzixnpgxlj.com/

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku