Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

ZIMNÍ LIGA JE OPĚT NAŠE !!!

Kategorie: Starší přípravka
22.2.2016

V sobotu jsme odehráli poslední dva zápasy Zimní ligy 2015/2016.

Protože se letos této kategorie turnaje účastníme naposledy, hráli jsme v "početní plné palbě" a zápasy jsme si opravdu všichni užívali. Hráči, trenéři a věřím, že i rodiče!

Po celou dobu turnaje jsme nenašli přemožitele! Jen mužstva Brandýsa a Kyjí nám statečně odolávala. Jinak jsme hráli náší klasiku :-)) ! Máme velmi vyrovnaný základ týmu, který je velmi dobře doplňován mladšími kluky, kterým se nedá upřít velká snaha. Dobré výkony podali naši dva brankáři (Táďa N. a Táďa Z.), střelecky řádili Paťas a Kuku. Pevná obrana dirigovaná Petrysem, Ádou a Ríšou, nejtechničtější hráč turnaje Bery nás bavil svým míčovým uměním. Naši "trpaslíci" Jamie a Pany jezdili jako motorové myši. Buldok Tony opět dokazoval jak balon miluje a svým nasazením doslova udivoval. Univerzál Georgíňo nás opět utvrdil v tom, jak raketově vyrostl a stal se z něho jeden ze základních kamenů mužstva. Další stálice Kryši odehrál s přehledem svůj standard, ale osobně si myslím, že jsme u Kryšiho na začátku jeho kompletního zlepšení! Škoda že nám omarodili Vóba a hlavně Seban, který nám citelně chyběl, ale kluci se semkli a hráli jako by oba kluci byli na hřišti s námi. Škoda také, že dost chyběl Karoušek! Velmi nadějný hráč, ale potřebovali bychom ho na hřišti častěji. Neztratili se ani naši elévové Mirda, Pepíno a Matouš! U nás totiž může hrát každý !!!

Poděkování a velká část úspěchu patří i Vám rodičové! Nebýt vás a vaší obětavosti (ZL + 7+1, tréninky) kluci by nebyli takto vyhraní a dobře připravení. My trenéři pak máme o polovinu méně starostí a více prostoru pro jejich přípravu. Není to jen o fotbalových dovednostech, ale hlavně o motivační práci s hráči a věnování se jejich mentální a psychické stránce. Jsou to přeci jen rošťáci a někdy je jich víc než dost. Když ale zlobí (tedy trošku), je jistota, že jsou zdraví :-)) ! Všichni do jednoho fotbal milují a já bych se chtěl přimluvit, když to doma nebo ve škole přeženou přes čáru (já byl také kluk a také jsem zlobil), aby raději přišli o počítač, mobil nebo tablet než o pohyb venku s partou super kluků !!!

 

A jakých výsledků jsme dosáhli a jak to vlastně skončilo?

 

Běchovičtí sršni - SK Třeboradice A         18 : 1

 

Běchovičtí sršni - FK Brandýs-Boleslav      3 : 2

 

Běchovičtí sršni - SK Aritma Praha 2006  17 : 1

 

Běchovičtí sršni - SK Aritma Praha 2005  13 : 2

 

Běchovičtí sršni - SK Třeboradice B          24 : 0

 

Běchovičtí sršni - FK JM Chodov              17 : 5

 

Běchovičtí sršni - FK Újezd nad Lesy       14 : 0

 

Běchovičtí sršni - SK Zeleneč                   10 : 1

 

Běchovičtí sršni - FK Kavalier Sázava      15 : 0

 

Běchovičtí sršni - TJ Kyje Praha 14            4 : 2

 

Zatím neoficiálně na druhém místě v počtu vstřelených branek je s počtem 36 Paťas!

 

Kluci, jsme na vás pyšní !!!

 

Vaši trenéři M + L


Komentáře:

  • February 29, 2016, 2:53 pm - Honza Zeman

    Veliká krása a veliké gratulace a díky klukům i trenérům a v neposlední řadě také rodičům !!!!

  • February 23, 2016, 8:14 pm - Bóďa

    Ahoj trenéři.Napsáno velmi pěkně. Díky za vaši starost o naše fotbalisty.Kluci jsou super!A hlavně dobrá parta.Trenérům oběma velké díky.Hodně dalších sportovních úspěchů přeje Bóďa.Ahoj

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku