Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Odehraný turnaj 19. 3.

Kategorie: Školička
23.3.2016
V sobotu 19. března jsme se zúčastnili halového turnaje v běchovické tělocvičně. Na tomto turnaji jsme byli zastoupeni dvěma týmy a očekávali jsme, že se umístíme na slušných pozicích.

 

Tým A

 

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni A 1:1 Slovan Bohnice

 

1x Uher D.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni A 4:2 Sokol Libiš

 

2x Hrubý T.

 

1x Horčík J.

 

1x Novák T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni A 1:2 Bobři Brandýs-Boleslav A

 

1x Hrubý T.

 

 

Tým B

 

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni B 1:0 SK Zeleneč

 

1x Prchal O.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni B 0:3 Bobři Brandýs-Boleslav B

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni B 1:0 Dráčata Kyje

 

1x Vrba M.

 

 

Zápas o 5. místo

 

Běchovičtí Sršni A 2:0 Běchovičtí Sršni B

 

2x Hrubý T.

 

 

Naše konečné výsledky jsou 5. a 6. místo. Tým A hrál velice pěkně, bojovně a s velkým nasazením. Bohužel v posledním zápase základní skupiny kluci polevili v aktivitě a brzy začali prohrávat o dva góly, na které jsme již nedokázali odpovědět. Je to hrozná škoda, protože zápas před tím proti Libiši, kluci zahráli opravdu parádní výkon a porazili tým, který nakonec celý turnaj vyhrál. Myslím si však, že příště si hráči dají na to pozor a jejich výkon a výsledek bude zase o něco lepší.

 

Tým B předvedl skvělé výkony ve všech zápasech a jen díky méně vstřeleným brankám nakonec skončil v základní skupině až třetí a hrál o páté místo. Přesto je bilance 2 výhry a 2 prohry na turnaji velice dobrá. Možná je jediná škoda zápasu proti Brandýsu B, kde kluci hráli bez energie, neběhali a kvůli tomu i prohráli. Ale v posledním zápase, proti ?spoluhráčům" záčka, opět předvedli velice grandiózní hru a byli rovnocenným soupeřem.

 

 

Turnaje se zúčastnili:

 

Tým A: Adam Santina, Vojtěch Rychtr, Dominik Uher, Tomáš Hrubý, Jan Novák, Tobiáš Novák, Martkéta Kaprasová a Jan Horčík

 

Tým B: Michal Vrba, Jakub Stuchlík, Jaroslav Žák, Martin Bláha, Martin Táborský, Prokop Konrád, David Kroutil a Ondřej Prchal.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku