Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MPŘ vyvádění hráčů

Kategorie: Mladší přípravka
6.4.2016
Info k sobotnímu vyvádění Slavia vs Jablonec 9.4.2016:

Krásný den všem, dnes byla potvrzena Slávie na sobotní ligový zápas proti Jablonci ohledně vyvádění hráčů. Je počítáno se všemi hráči mladší přípravky, nicméně kdo mi ještě nepotvrdil, tak je nutno potvrdit účast hráče i spožadovaným počtem vstupenek (obecně je počítáno 2 vstupenky na hráče) nejdéle zítra na tréninku, kdo nepotvrdí, bude muset být nahrazen.


Teď něco korganizaci akce:
sraz je ve 12:35 - 12:45 hod. na parkovišti u pošty a obchodu (odjezd soustředění), hráči si s sebou vezmou kopačky, chrániče, tepláky, mikinu, termoprádlo, svačinu a pití.


Přijede pro nás autobus Slávie, který nás odveze na stadion, kde hráče čeká prohlídka zázemí a poté budeme chvíli vdětském koutku, kde budou různé aktivity. Pak se půjdeme převléknout do dresů a připravit na vyvedení hráčů Slávie i Jablonce. Pokud to terén a správce hrací plochy dovolí, tak o přestávce mezi poločasy proběhne mini zápas mezi našimi svěřenci. Hráči se kvám připojí buď vprůběhu 1. poločasu, a pokud budou hrát mini zápas, připojí se v druhém poločasu.


Sraz rodičů a fanoušků našich hráčů je v 15:40 -16:00 hod. před V.I.P. vstupem na stadionu Slavia Eden který je vedle McDonaldu, kde jim dám vstupenky. Karel a Pavel


 

 

 

 

 

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku