Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star 9. 4.

Kategorie: Školička
16.4.2016
V sobotu 9. 4. se tým A, na domácím hřišti v Běchovicích, zúčastnil prvního turnaje Mini Star po zimní přestávce. Tým se ocitl shodou okolností ve Zlaté skupině, kde se nacházejí nejlepší týmy z celé soutěže Mini Star. Proto bylo již dopředu jasné, že nás nečekají žádné lehké zápasy.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 Dráčata Kbely

 

1x Hrubý T.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:2 SK Zeleneč

 

2x Hrubý T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 Sokol Libiš

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:2 TJ Sokol Dolní Počernice A

 

1x Hrubý T.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:6 SC Xaverov A

 

 

6. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 TJ Sokol Vinoř

 

1x Uher D.

 

1x Novák T.

 

 

7. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:4 FK Říčany

 

 

Na tomto turnaji jsme se umístili na pěkném 7. místě. Ač jsme skončili předposlední, tak výkon našich hráčů vůbec nebyl špatný a v konkurenci těchto silných týmů jsme určitě nezklamali. Kromě jednoho utkání, kdy nás soupeř výrazně převyšoval, jsme hráli vždy vyrovnanou partii a mnohdy nám nechybělo málo, abychom dosáhli více vítězství. Hráči se vehementně pouštěli do všech soubojů a nevzdávali žádný zápas. Nicméně náš největší nedostatek byl vtom, že jsme málo stříleli na bránu a když už jsme vystřelili, tak naše střely nebyly dostatečně razantní. Myslím si však, že pokud příště zase pořádně zabereme a budeme více střílet i zvětších dálek, tak nás úspěchy určitě neminou.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Josef Nepovím, Dominik Uher, Ondřej Němec, Adam Santina, Tomáš Hrubý, Jan Horčík, Markéta Kaprasová, Jan Novák a Tobiáš Novák.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku