Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MPŘ turnaj v plážové kopané

Kategorie: Mladší přípravka
20.4.2016
Sobota 16.3.2016

 

V sobotu jsme se zúčastnili kvalifikačního turnaje v plážovém fotbale pořádaný společností E.ON. Byl to poslední ze 4 kvalifikačních turnajů. Pro naše hráče, byl nezvyk pouze první zápas, kde se seznamovali s terénem, na kterém ještě nehráli. Od začátku turnaje hráli skvěle. Snažili se, bojovali a hráli jako jeden. Po rozehrání to vypadalo, jakoby na písku hráli každý den. Byla paráda se na ně koukat, moc jim to šlo a ještě si to užívali. Pro děti to byla bomba. Díky tomuto přístupu a výkonu zaslouženě vyhráli každý zápas na turnaji. Jako vítěz tohoto turnaje jsme si zajistili vstupenku na finálový turnaj, který se uskuteční 3. prosince v Pelhřimově.
Kvalifikovali se tyto týmy:
FC Sparta Brno, Tatran Kohoutovice, RAFK Rajhrad, FC MAS Táborsko, SK Dynamo České Budějovice, Sokol Jindřichův Hradec, Bohemians Praha 1905, 1. FC Batelov, Slovan Kamenice nad Lipou, Běchovičtí Sršni, TJ SK Satalice a FK Zlíchov.
Karel a Pavel


Fotky a krátký video sestřih najdete na: http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/

 

 

 

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku