Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star 16. 4. v Říčanech

Kategorie: Školička
25.4.2016
V sobotu 16. dubna se tým A zúčastnil druhého turnaje Mini Star, který se tentokrát hrál v Říčanech.
1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:1 Dráčata Kbely

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:4 SK Zeleneč

 

2x Novák T.

 

1. Hrubý T.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 Sokol Libiš

 

1x Hrubý T.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 TJ Sokol Dolní Počernice A

 

1x Novák T.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:4 SC Xaverov

 

1x Hrubý T.

 

 

6. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:2 TJ Sokol Vinoř

 

1x Hrubý T.

 

 

7. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 FK Říčany

 

2x Hrubý T.

 

 

Na tomto turnaji jsme se umístili na 7. místě. I podle výsledků je vidět, že všechny zápasy byly vyrovnané a mnohdy nám nechybělo mnoho a mohli jsme slavit více výher. To se hlavně týkalo prvních dvou zápasů a předposledního utkání. Jak proti Vinoři, tak i proti Zelenči, jsme ke konci hrací doby vždy ztratili vedení a nakonec jsme i prohráli. Nejvíce to mrzelo proti Zelenči, kde jsme vedli 3:1. Naneštěstí jsme v posledním zápase ještě zabrali a zachránili se tak před posledním místem. Nedá se našim hráčům upřít snaha a chuť vyhrát, ale schází nám větší rozvaha a práce sbalonem. Někteří hráči jako by občas zapomněli kličkovat a pohrávat si smíčem a často běží přímo do protihráčů nebo do autu. K tomu ještě musíme přidat to, že málo střílíme a v souboji jsme málo důrazní. I tak musím pochválit pár našich hráčů, kteří byli oporami našeho týmu. Byli to Tomáš Hrubý a Tobiáš Novák, kteří se postarali o všechny naše branky, také Markétu Kaprasovou, která přes sebe nepustila žádné protihráče a v bráně dobře chytajícího Honzu Horčíka, který se nakonec stal i nejlepším brankářem turnaje. Příště, když více zabojujeme, budou naše výsledky určitě lepší.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Markéta Kaprasová, Jan Horčík, Tobiáš Novák, Jan Novák, Dominik Uher, Josef Nepovím, Adam Santina, Vojtěch Rychtr a Tomáš Hrubý.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku