Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Předehrávka v Královicích

Kategorie: Starší přípravka
20.5.2016

Ve čtvrtek 19.5. jsme předehrávali další kolo mistrovské soutěže starších přípravek. Tentokrát jsme zavítali na hřiště v Královicích.

Zřejmě se na našich hráčích projevila únava z nabitého programu a také nám asi chyběli opory, které odjeli na ŠVP. Přesto byl začátek zápasu v naší režii. Po dvou čtvrtinách jsme vedli 7:1 a nebylo co řešit. Druhá půlka zápasu byla ale úplně o něčem jiném. Bez pohybu, nápadu, bez bojovnosti. Tak se hrát pohledný fotbal nedá. Domácí se zvedli a najednou jich bylo plné hřiště. Nakonec jsme si průběh zápasu pohlídali a opět vezeme vítězství.

 

Jen tak pod čáru, konečný výsledek byl doslova s domácím rozhodčím "uhádán" na 5:9, přestože jsme dali o jednu branku více. Asi v Královicích nemají rádi "desítky" !!!

 

TJ SOKOL KRÁLOVICE - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 5 : 9 "oficiálně" (já píši 5:10, nemůžu naše střelce ošidit!)   (1:3, 0:4, 1:1, 3:2)

 

střelci : 2x- Linka, Zeman K., 1x- Tomášek, Šmídová, Zeman T., Ohnesorg, Petrouš, Hanzl


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku