Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MZ Dolní Počernice - neděle 12.9.2016

Kategorie: Starší přípravka
12.6.2016

V neděli 12.6.2016 jsme nastoupili k veledůležitému zápasu na horké půdě v Dolních Počernicích.

Počerničtí kluci šlapali tak jako my celou sezonu na výbornou a tento zápas byl pro obě mužstva vrcholem soutěžního ročníku. My jsme byli v mírné výhodě, jelikož jsme na podzim doma zvítězili 5:3. Stačilo nám jakkoli bodovat, ale domácí museli vyhrát minimálně o tři branky.

Začátek zápasu jsme začali krásnou střelou Paťase z přímáku a poté jeho individuální akcí. Dvě branky a byli jsme na koni. Druhá čtvrtina znamenala našich pět vstřelených branek, jedna do vlastní sítě. Polovina zápasu a stav 6:1 pro nás, prakticky byl zápas rozhodnutý. Postupně přišla jedna branka domácích, našich pět a opět jeden náš vlastenec. To jsme již čekali na závěrečný hvizd rozhodčího. Poté už byla jen naše radost, že se podařilo to, co jsme si začátkem soutěže v koutku myšlenek přáli. Poslední zápas s Kolovraty ať dopadne jak chce, první místo nám již nikdo nesebere. Ode dneška jsme vítězové Starší přípravky 1.B třídy PFS, sk. G3K !!!!!

 

TJ SOKOL DOLNÍ POČERNICE  -  BĚCHOVIČTÍ SRŠNI     3 : 11  (0:2, 1:4, 2:3, 0:2)

 

branky : 2x - Kunčický, Ohnesorg, Zeman K., 1x - Zeman T., Tomášek, Novák, Linka, Row

 

hráli : Zeman T., Brabec, Tomášek, Novák, Kunčický, Georgián, Linka, Ohnesorg, Zeman K.,

Petrouš, Rozkydálek, Panosjan, Row, Kara.

 

Děkujeme za velkou podporu našim rodičům. Pohled ze střídačky na tribuny byl překrásný!!! Jenom modro a povzbuzování. I zde jsme jasně zvítězili !!!

 

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku