Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 5. 6.

Kategorie: Školička
13.6.2016
Během prvního červnového víkendu jsme se zúčastnili turnaje v Újezdě nad Lesy. Na tomto turnaji jsme se setkali se známými i novými soupeři.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 Dubeč A

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Újezd nad Lesy B

 

1x Prchal O.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:5 Újezd nad Lesy A

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:0 Dubeč B

 

2x Táborský M.

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 Uhřiněves

 

1x Tarhini D.

 

 

6. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 Hostivař

 

1x Mürtinger J.

 

 

Jak už je skoro naše tradice, tak jsme obsadili pěkné 5. místo. Výkon našeho týmu byl opět moc dobrý. Týmy, které bychom měli porážet, jsme porazili a silnějším týmům jsme dělali velké starosti. Opravdu se mi líbily poslední dva zápasy, kde vzápase proti Uhříněvsi jsme sice brzy prohrávali o tři branky, ale v druhé půlce zápasu jsme to byli my, kdo měl převahu a tlačil se do zakončení. Vtom nám mnohdy chybělo trochu více štěstí, ale to už kfotbalu patří. V posledním utkání jsme pak ve velmi vypjaté bitvě udrželi cennou remízu proti týmu z Hostivaře. Musím opět podotknout, že výkony našich kluků se mi ke konci této sezóny velice líbí a každým zápasem je naše kvalita lepší a lepší.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jan Mürtinger, Michal Mürtinger, Michal Vrba, Prokop Konrád, Martin Táborský, Ondřej Prchal, Danil Tarhini a Štěpán Severin.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku