Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Nacházíte se: Novinky

Druhý MZ našich mladších žáků!

Kategorie: Mladší žáci
11.9.2016

V pátek 9.9.2016 jsme odehráli druhý MZ. Na domácím hřišti jsme přivítali kluky z Chodova.

Od začátku hra v naší režii! Rychle jsme se dostali do luxusního vedení 3:0. Pak ale naše hra nepochopitelně skončila ! Na hřišti běhali jen chodováci a my jsme stáli jako kuželky a jen se dívali ! Chodovským stačila minuta ke korigování stavu první půle na 3:2. Začátek druhé půle již byl z naší strany opatrný. Tento styl nám není ale vlastní ! Díky tomu kluci vršili jednu nepřesnost na druhou a dávali hostům šance k rychlým brejkům. K naší smůle ještě hovoří spousta neproměněných šancí a nastřelené dvě týče ! V druhém poločase již skórovali pouze hosté. Další dvě branky nejlepšího hráče utkání (Chodov 8) rozhodly, že všechny body putují právě do Chodova!

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  -  FC CHODOV JM          3 : 4    (3:2)

branky : Berenda, Brabec, Ohnesorg

hráli : Novák, Brabec, Tomášek, Kunčický, Zeman T., Linka, Ohnesorg, Berenda, Petrouš,