Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

První Mini Star v Dubči

Kategorie: Školička
18.9.2016
V neděli 11. 9. se tým A zúčastnil prvního turnaje v soutěži Mini Star. Většina našich hráčů byla na fotbalovém soustředění, tak byl každý velice zvědav, jak se předvedou na prvním turnaji.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 TJ Spartak Čelákovice

 

1x Severa S.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 5:2 TJ Praga Praha

 

3x Bláha M.

 

1x Severa S.

 

1x Prchal O.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 8:0 Čechie Dubeč

 

4x Prchal O.

 

2x Táborský M.

 

1x Severa S.

 

1x Vrba M.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:3 Bobři Brandýs-Boleslav

 

1x Vrba M.

 

1x Prchal O.

 

 

Díky více vstřeleným brankám jsme se umístili na skvělém 2. místě. Ačkoliv to bylo jen o chlup, tak náš výkon byl velice dobrý a kluci se určitě nemají za co stydět, ba naopak. I v zápasech, které jsme prohráli, jsme hráli výborně a všichni hráli velice obětavě. Jen nám hold někdy scházelo trochu štěstí. Nicméně pro příště víme, že všechny týmy v této skupině jsou hratelné a dají se porazit. Hráči ale nesmějí usnout na vavřínech a pořád na sobě pracovat, protože každým dalším turnajem se budou zlepšovat i soupeři. Pořád nám však chybí více střel zdálky, ale to se doufám brzy zlepší. Uvidíme, jak dopadneme na turnaji příště. Já pevně věřím, že opět skončíme mezi nejlepšími třemi.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Táborský, Martin Bláha, Ondřej Prchal, Kryštof Liška, Štěpán Severin, Markéta Kaprasová, Stanislav Severa a Michal Vrba.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku