Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Z Aritmy vezeme bod!

Kategorie: Mladší žáci
19.9.2016

V neděli 18.9. jsme od 17 hodin odehráli MZ na hřišti Aritmy ve Vokovicích.

Zápas začal za sychravého počasí a než jsme se rozkoukali, lovil "Kyklop" ze sítě balon poprvé. To naše kluky nakoplo a zápas se herně vyrovnal. Po hezké kombinaci vyrovna Martin Fátor. Domácím se však podařilo jít opět do vedení po přečíslení naší obrany. My jsme udeřili Patrikem Ohnesorgem po individuální akci. Třetí brance domácích asistoval "Kyklop", který svým nepodařeným rozehráním míč doslova daroval domácím a to znamenalo velmi jednoduchou a lacinou branku. Druhý poločas byl velmi vyrovnanou bitvou, které z fotbalovosti vůbec nic nechybělo. Čtvrt hodiny před koncem se krásně na levé straně uvolnil Domča Bery a přihrávkou pod sebe vybídl Kukačku k zakončení. Vyrovnaný stav vydržel i přes velké šance na obou stranách vyrovnaný. Velmi dobře domácím zachytal brankář a spoluhráči mu můžou děkovat za remízu!

Velmi pohledné utkání z obou stran. Klukům nechyběla rychlost, technika, fotbalové myšlení, fakt paráda. Naší největší nevýhodou i přes vše je příliš velká nervozita! Pramení z nesoustředění a podcenění situace. Pak se snažím vše rychle napravit a dělám chyby. U některých hráčů je vidět, že špatné návyky z tréninků díky nedisciplinovanosti přenášejí do zápasů a to si myslím je zbytečné. Celkový můj dojem ze zápasu je lepší dvojka :-)) !

 

SK ARITMA PRAHA  -  BĚCHOVIČTÍ SRŠNI       3 : 3   (3:2)

 

střelci : Fátor, Ohnesorg, Kunčický

 

hráli : Berenda, Brabec, Fátor, Kara, Kučera, Kunčický, Linka, Novák, Ohnesorg, Petrouš,

Rozkydálek, Šlapák, Tomášek, Zeman T.


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku