Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Spartak Hrdlořezy-Běchovičtí sršni 5 : 2

Kategorie: Starší žáci
21.9.2016
Ve druhém MU jsme podlehli favoritovi z Hrdlořez.

Tým Hrdlořízků patří k faforitům soutěže a to proto , že posílil hned osmi hráči r.02 , kteří přestoupili

z Čechie Dubeč . Všichni tito hráči hráli ještě v loňské sezoně Pražský přebor a tak jsme věděli že

to pro nás nebude snadné utkání . Velká výšková i fyzická převaha na straně domácích , ale zvolená

taktika a odhodlání sršňů vedlo utkání úplně jiným směrem , než si Hrdlořízci představovali .

Do poločasu jsme se dvakrát dostali zaslouženě do vedení a jen několik osobních chyb ve vlastním

pokutovém uzemí nás stálo vedení před odchodem do šaten . Poločas tedy ve prospěch domácích 3:2.

Ve druhé půli už naše aktivita nebyla zdaleka taková jako v prvním poločase . Začala se projevovat větší fotbalová a taktická vyzrálost  domácích hráčů . Přesto jsme mohli ještě čtyři minuty před koncem doufat

ve vyrovnaný výsledek . Otevřeli jsme tedy obranu a vrhli se do útoku , jedna pološance byla , ale pak

přišel rychlí protiůtok a dvě minuty před koncem dostáváme branku . Po rozehrání jsme na cestu domů

dostali ještě jednu , ale ta byla spíše z pramenící flustrace . Musím říct , že domácí vyhráli zcela zasluženě ,ale neměli to zadarmo , museli si hodně máknout .  Kluky musím pochválit , bojovali dřeli , chtěli se prát

o výsledek a to je správná cesta , která příště povede k tolik vytouženým bodům .

Pro celíý tým zaslouží velikou pochvalu , ale musím dnes vyzvednou výkon našeho gólmana ,

Matěj předvedl minimálně 6 parádních zákroků a držel nás do konce ve hře !

sestava : Matěj Kubát , Michal Andreas , Kuba Sádlo , Dany Straka , Štěpán Dráb , Vojta Jandl ,

Luboš Forro , David Kopič , David Forro , Patrik Gregor , Matěj Erben , Filip Erben , Matěj Holman ,