Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

MZ Union Vršovice

Kategorie: Mladší žáci
25.9.2016

V pátek 23.9. jsme odehráli čtvrtý MZ. Tentokrát na domácím hřišti s doposud neporaženými Vršovicemi.

Čekala nás velká výzva, jelikož vršovičtí ještě nepoznali porážku a naše mužstvo bylo citelně oslabeno o nemocné Sebana, Petryse a Ríšu. Přesto vše jsme kluky namotivovali tak, aby absence nemocných nebylo poznat.

To se nám docela podařilo! Kluci na vršovické vlítli a podařilo se nám díky hezké akci Tonda - Paťas vstřelit branku 1:0. Parádní akcička! Hra se poté vyrovnala a hosté nás přitlačili. Díky stažení Kryšiho do stoperské dvojice s bráchou Táďou jsme vytvořili pro hosty nepřekonatelnou hradbu a jim nezbývalo než pálit z dálky. Přes veškerou snahu i tomuto zabránit se jedna parádní střela vršovických ujala a bylo srovnáno - 1:1. To ze strany hostů nebylo všechno. K naší smůle zkončil míč na ruce Matuše a vršovičtí kopali penaltu - 1:2. A to jsme ještě nastřelili tyčku!

Druhý poločas byl opět parádním fotbalem. Obě mužstva hrála velmi pohledný, kombinační fotbálek. Naši se postupem času opět do hostů zakousli a vyústěním byl faul na Tondu v pokutovém území. K exekuci se postavil Paťas a svou druhou brankou vyrovnal - 2:2. Brankově již neuspělo ani jedno mužstvo a zápas skončil spravedlivou remízou!

 

Co dodat k dnešnímu výkonu kluků? Jenom pozitiva! Fakt všichni makali na plné obrátky dané svými možnostmi a to stál v brance ještě Táďa "Kyklop" s bolavou nohou a v průběhu zápasu pro zranění odstoupil Áda! Pro mě osobně bylo velkým překvapením složení obranné řady. Trenérským plánem bylo hrát systém 3-3-1. Ale kluci snad vycítili potřebu vyztužit "zadek" a zrodil se nový systém 4-2-1 :-)) ! No je vidět, že i trenéři se mají stále co učit, jelikož se toto rozestavení stalo naší velkou výhodou a nepřekonatelnou překážkou hostů! Bravo kluci! Je vidět, že hrajete již také hlavou. Moc hezký páteční podvečer :-)) !!!

 

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  -  SK UNION VRŠOVICE     2 : 2   (1:2)

 

branky : 2x Ohnesorg

 

hráli : Novák, Brabec, Tomášek, Kunčický, Zeman T., Ohnesorg, Zeman K., Berenda, Hanzl,

Šlapák, Kučera, Fátor


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku