Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Nacházíte se: Novinky

MZ TJ Sokol Trója

Kategorie: Starší přípravka
26.9.2016
Netradičně jsme v pátek 23.9. odehráli venkovní utkání na hřišti TJ Sokol Trója.
Páteční utkání v první čtvrtině pro nás nezačalo dobře, po několika našich neproměněných šancích naše mužstvo dostalo 2 góly. V průběhu 3 třetiny kluci otočili stav na 3:2, ale stále nás trápilo neproměňování šancí. Toho využil soupeř a dal nám do konce zápasu ještě 4 góly.
I přes naše velké nasazení a bojovnosti, neproměňujeme vyložené gólové šance a na toto se musíme zaměřit.
Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost!!!!!

Trója - Běchovice :         6:3

Branky: Vobecký 2x; Panosjan 1x

Sestava: Kožušník; Výtiska; Němec; Panosjan; Kapras; Georgián; Vobecký; Prchal; Row