Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star v Českém Brodě

Kategorie: Školička
29.9.2016
Tým B se v sobotu 24. 9. zúčastnil svého prvního turnaje v tomto ročníku a to v Českém Brodě. Všichni jsme byli velice zvědaví, jak se hráčům budu dařit, protože pro některé to byl první turnaj.
1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:3 Radošovice

 

1x Liška K.

 

1x Mürtinger M.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 5:0 Český Brod

 

2x Vrba M.

 

2x Liška K.

 

1x Severa S.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:2 Zeleneč

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:9 Bohnice

 

 

Na turnaji jsme se umístili na pěkném 4. místě. Výkon našeho týmu se mi moc líbil, byl sice znát rozdíl mezi novými a zkušenějšími hráči, ale i tak bych naše zápasy hodnotil pozitivně. Nicméně musím hlavně vyzdvihnout výkony Míši Vrby, Kryštofa Lišky a Standy Severy, protože hráli opravdu dobře a byli hlavními tahouny našeho týmu. Příštího turnaje se zúčastní více nových kluků a naopak ti starší se ho nebudou moct zúčastnit, protože budou mít zápas jinde. Proto se i příště můžeme těšit na mnoho zajímavých momentů a doufejme, že se klukům podaří vybojovat zase nějaké vítězství.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Stanislav Severa, Michal Vrba, Michal Mürtinger, Kryštof Liška, Matěj Šuba, Jakub Němec, Ondřej Pilek a Robin John.

Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku