Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Nacházíte se: Novinky

BĚCHOVICKÁ KANONÁDA V HOSTIVAŘI

Kategorie: Mladší žáci
3.10.2016

V neděli 2.10. jsme za vytrvalého deště odehráli další mistrovský zápas. Za soupeře jsme měli kluky z Hostivaře.

První poločas jako na houpačce! Naši kluci se rozjížděli pomalu a domácí nám byli víc než vyrovnaným soupeřem. Byly chvíle, kdy nás pěkně přehrávali a proháněli. V 6 minutě naše neschopnost odkopnout míč do bezpečí domácí trestali - 1:0. 10 minuta a parádní individuální průnik Paťase - 1:1. 15 minuta a opět naše nepřesnost v obraně - 2:1. 30 minuta a opět krásná naše kombinace a přechod přes dva protihráče! Táďa Zeman - 2:2. 35 minuta, když nevíš, co s míčem, napal ho! Adam - 2:3! Jak jsem již uvedl, pěkná výsledková houpačka!

Do druhého poločasu jsme krapet kluky přeskupili a začali se dít věci. Středová osa Táďa, Kryši, Paťas, na krajích zálohy Ríša a Kuku, na krajích obrany Petrys a Áda. Najednou nás bylo plné hřiště a domácí nevěděli, kam dřív skočit! Kdy začnou padat branky už byla jen otázka času. Ve 42 a 43 minutě pálí Petrys, a zvyšuje naše vedení na 5:2. Hra se částečně vyrovnala, ale přesto jsme byli nebezpečnější my! Druhá sprcha pro domácí přišla od 60 do 64 minuty. Kryšiho, Kukačky a Paťasovi góly domácí doslova dorazili - 8:2!!! Vývoj hry jsme plně kontrolovali a v posledních minutách jsme si vyzkoušeli dát kluky na pro ně nestandardní pozice a příliš se to neosvědčilo. Domácí stačili ještě skóre upravit na konečných 8:4 v náš prospěch!

Podle mě velmi dobře zvládnuté utkání. Stále je před námi ale spousta práce. Občas dokážeme vymyslet nevymyslitelné :-)) ! Víc si povíme s klukama na tréninku abych něco neprozradil dalším soupeřům! Určitě ale bude pochvala!!!

SK HOSTIVAŘ  -  BĚCHOVIČTÍ SRŠNI      4 : 8    (2:3)

branky : 2x - Ohnesorg, Petrouš, 1x - Tomášek, Kunčický, Zeman K., Zeman T.

hráli : Novák, Brabec, Tomášek, Kunčický, Zeman T., Ohnesorg, Zeman K., Berenda, Petrouš,