Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 1. 10. v Běchovicích

Kategorie: Školička
5.10.2016
V sobotu dopoledne se tým A zúčastnil turnaje na domácí půdě. Po minulém senzačním prvním místu jsme opět chtěli dokázat svoji kvalitu, ale věděli jsme, že to nebudeme mít snadné.
1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:0 TJ Čechie Dubeč

 

1x Táborský M.

 

1x Bláha M.

 

1x Stuchlík J.

 

1x Prchal O.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 TJ Praga Praha

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:1 Bobři Brandýs-Boleslav

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:2 TJ Spartak Čelákovice

 

1x Táborský M.

 

 

Tentokrát se nám na turnaji moc nedařilo. Skončili jsme na 4. místě. Těžko říct, včem byla největší chyba. Ale jisté je, že na turnaji jsme začali velice vlažně a po pohodlné výhře na Dubčí, jsme dostali pořádnou facku od Pragovky, kde jsme ze začátku vůbec nehráli a následně jsme se skórem nedokázali nic udělat. Poslední dvě utkání už jsme začali pořádně bojovat, agresivně napadat a bylo to i vidět na kvalitě naší hry. Bohužel, i když jsme začali více běhat a vyhrávat souboje, tak nám chyběla kvalita vzakončení. Obzvlášť vzápase proti Brandýsu, kde jsme měli veliký tlak, ale nedokázali jsme z toho nic vytěžit. Pro příště musíme už od první minuty turnaje hrát na 110 %, protože jinak se obávám, že se situace bude znovu opakovat. Hlavně se musíme více prosazovat vzakončení a pálit zkaždé pozice. Je to veliká škoda, ale snad to kluky pro příště více nakopne, aby do toho dali všechno.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Táborský, Martin Bláha, Prokop Konrád, Michal Vrba, Jakub Stuchlík, Adéla Durasová, Markéta Kaprasová, Ondřej Prchal, Štěpán Severin, Stanislav Severa a Kryštof Liška.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku