Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Tři body vezeme i ze Strašnic !

Kategorie: Mladší žáci
17.10.2016

V neděli 16.10.2016 jsme od 16 hodin odehráli další MZ. Tentokrát jsme si zajeli na hřiště Unionu ve Strašnicích.

Ještě před začátkem zápasu jsem musel kluky krotit. To, že domácí jsou momentálně na poslední příčce tabulky, nám samo zápas nevyhraje! A pravda se ukázala. Sice jsme měli místy drtivou převahu a domácí jsme na svoji polovinu skoro nepustili, ale branku jsme v prvním poločase přes spoustu šancí dali jen jednu. Stejný obraz hry přinesl i druhý poločas. Náš velký tlak jsme góly korunovali až v závěru zápasu. Nutno dodat, že se vždy jednalo o krásné fotbalové akce, které ocenili i domácí diváci.

Co bych osobně k zápasu dodal. Stále nám chybí určitá lehkost, někteří kluci hrají tak nějak v křeči. Je potřeba se trochu uvolnit. Fotbal je hlavně zábava, i když i odpovědnost. Jsme jeden tým, hrajeme za sebe, společně vyhráváme i prohráváme! Ale nejde o život :-)) ! Dále byla škoda neproměněných šancí. Nepasu po vysokých výhrách, ale vím, že každá neproměněná vyložená šance může ve výkonu hráče srážet. Tak chlapci, více klidu a rozvahy v koncovce! Nutno ocenit i výkon domácího gólmana, sice zjevně vyvinutější chlapec na svou kategorii, ale to vůbec nesráží jeho výkon! Jedním slovem - bravo gólmi !!!

 

FK UNION STRAŠNICE  -  BĚCHOVIČTÍ SRŠNI     0 : 4     (0:1)

 

branky : 2x - Kunčický, Zeman K.

 

hráli : Novák, Brabec, Fátor, Hanzl, Kučera, Kunčický, Linka, Ohnesorg, Petrouš, Rozkydálek,

Šlapák, Tomášek, Zeman T., Zeman K.


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku