Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

ZIMNÍ BUNDY !!!

Kategorie: Mladší žáci
20.10.2016

Zima se blíží! Nejvyšší čas kluky obléknout do super teplého!

Platí i pro ostatní věkové kategorie !

Mladší žáci budou mít zimní přípravu převážně venku. Proto je na místě, aby kluci měli odpovídající oblečení. Kromě termo prádla (bylo již avizováno) je nezbytné aby měli kluci kvalitní zimní bundu. Jedná se o prodlouženou verzi bundy s mikrovláknem. Konečná cena je 2.082,-Kč ! Není to málo, ale kvalita je nedosažitelná! Kromě toho musíme reprezentovat dle smlouvy, tzn. pouze v oblečení NIKE! Samozřejmě může být bunda krásným vánočním dárkem.

Prosím všechny, kdo má zájem (tuším, že mladší žáci všichni) o závazné objednání ať tak učiní do 28.10.2016 !!! Čas se krátí a musíme zajisiti ještě potisk ( cca 100,-Kč) ! Kdo do tohoto termínu objednávku nestihne, bude si muset bundu objednat idividuálně (potisk až na jaře!). Velikosti jsou zatím dostupné : dětské XS, S, M, L, XL. Pro zdatnější jedince z kategorií mladší a starší žáci jsou dostupné velikosti dospělé !!!

Objednávky pouze emailem - sportbechovice@email.cz !!!!!!!!


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku