Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star 22. 10.

Kategorie: Školička
31.10.2016
V sobotu 22. 10. tým A odehrál poslední podzimní turnaj Mini Star. Turnaj se konal v Běchovicích a pevně jsme doufali, že se po minulém, ne moc dobrém výkonu, zvedneme.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:0 TJ Čechie Dubeč

 

1x Kaprasová M.

 

1x Vrba M.

 

1x Táborský M.

 

1x Prchal O.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:1 Bobři Brandýš-Boleslav

 

2x Táborský M.

 

1x Bláha M.

 

1x Prchal O.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:3 TJ Spartak Čelákovice

 

1x Táborský M.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:3 TJ Praga Praha

 

 

Skončili jsme na pěkném 3. místě. Myslím, že jsme zakončili tuto podzimní soutěž velice pěkně. Byla jen škoda, že stejný výkon, který jsme předvedli proti Brandýsu, jsme nedokázali i proti ostatním týmům. V těch zápasech jsme byli moc zataženi vzadu, a proto jsme byli pořád pod tlakem a nemohli jsme dát branku. Klukům ještě chybí pár věcí z taktiky, ale myslím si, že pokud na tom zapracujeme, tak v budoucnu dáme více branek. Celkově jsem svýkony našeho týmu za těch pár turnajů velice spokojen. Pravda, občas jsme měli nějaké výkyvy, ale to se stává každému. Po sečtení všech bodů zturnajů jsme se celkově umístili na 2. místě a to si myslím, že je výborný výsledek.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Táborský, Martin Bláha, Michal Vrba, Ondřej Prchal, Markéta Kaprasová, Adéla Durasová, Štěpán Severin, Prokop Konrád a Stanislav Severa.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku