Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Nacházíte se: Mladší žáci

MZ Kolovraty

Kategorie: Mladší žáci
15.11.2016

V neděli jsme na "domácím" hřišti v Kolovratech odehráli letošní předposlední mistráček!

Využili jsme možnosti přesunout zápas do Kolovrat, jelikož naše hřiště bylo silně podmáčené a zápas by spíše vypadal jako vybírání brambor než fotbal. Příliš nám tato změna nevadila. Hrál se pohledný fotbálek a naši kluci celý zápas tahali za delší konec provazu. Skóre zápasu otevřel Paťas krásnou individuální akcí. Druhý gól vstřelil z penalty po faulu na Kukačku Adam. Domácím se podařilo snížit, ale do konce první půle stačil průběžný výsledek změnit Richard. Poločas tedy 3:1. Obraz hry ve druhé půli byl jedno a to samé jako v první. Jen se nám nedařilo proměňovat šance. Naopak kolovratští zpřesnili střelbu a Kyklop se v brance nenudil. Další naše branky vstřelili Paťas a Seban. Hostům se již jen podařilo výsledek zkorigovat na 5:3.

Kvalitní výkon celého mužstva. Jen individuální chyby dovolily soupeři skórovat. Budeme se muset v trénincích zaměřit na "zkrocení" míče a kvalitní přihrávky! Jinak chlapci OK !!! :-))

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  -  TJ SOKOL KOLOVRATY        5  :  3      (3:1)

branky : 2x - Ohnesorg, 1x - Tomášek, Rozkydálek, Linka

hráli : Novák, Tomášek, Kunčický, Zeman T., Linka, Ohnesorg, Zeman K., Berenda, Petrouš,

Rozkydálek, Hanzl, Šlapák, Kučera, Fátor

Na poslední MZ jedeme v neděli 20.11.2016 do Radotína. Začátek zápasu je ve 14 hodin. Sraz na hřišti v Radotíně je nejpozději ve 13:30!!!