Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Odehraný turnaj 11. 12.

Kategorie: Školička
19.12.2016
V neděli 11.12. jsme v běchovické hale odehráli další turnaj. Tentokrát se zúčastnily jen čtyři týmy. Po základní skupině, kdy hrál každý s každým, následně hrál první se třetím a druhý se čtvrtým. Poté se vítězové utkali ve finále.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 TJ Sokol Kyje

 

2x Prchal O.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:1 Lvíčata Dolní Počernice

 

1x Konrád P.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:2 FK Újezd nad Lesy

 

 

Semifinále

 

Běchovičtí Sršni 2:0 FK Újezd nad Lesy

 

1x Táborský M.

 

1x Liška K.

 

 

Finále

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Lvíčata Dolní Počernice

 

1x Táborský M.

 

 

Po velkém boji jsme na turnaji ZVÍTĚZILI a máme ZLATO!!!! Každý zápas byl velice vyrovnaný a často o vítězství rozhodovala jen štěstěna. Ale ne jen štěstí rozhodlo o našem vítězství. Byl to celkový týmový výkon, který se mi velice líbil a velice kvalitní obrana, podporovaná výbornými brankáři. Jediný náš stálý nedostatek je neproměňování šancí. V určitých zápasech jsme měli možností dát branku habaděj, ale i ze stoprocentní šance jsme občas nic nevytěžili. Avšak máme tak silný tým, který se jen tak nesloží a dokud zbývá alespoň pár vteřin zápasu, tak to kluci nevzdávají. A tak i přesto, že jsme vpůvodní skupině skončili třetí, jsme v následujících zápasech nenašli přemožitele a byli jsme to my, kteří mohli oslavit získání toho nejcennějšího kovu.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jaroslav Žák, David Kroutil, Robin John, Kryštof Liška, Kryštof Novák, Martin Táborský, Jakub Stuchlík, Prokop Konrád, Stanislav Severa a Ondřej Prchal.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku