Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

První turnaj v novém roce

Kategorie: Školička
5.2.2017
Náš první turnaj v roce 2017 se konal v Říčanech 29. 1. Poprvé jsme hráli v místní hale, takže jsme byli zvědaví, jak si kluci zvyknou na jiné prostředí a i o něco větší hřiště.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 3:4 SK Slavia Praha

 

2x Sommer J.

 

1x Bláha M.

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 FK Říčany

 

2x Táborský M.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:0 FK Dobřejovice

 

2x Bláha M.

 

2x Sommer J.

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 4:3 AFK Sadská

 

3x Sommer J.

 

1x Bláha M.

 

 

Byly to sice nervy, ale dokázali jsme to a vybojovali jsme skvělé 1. místo. Ze začátku jsme se utkali hned se silným soupeřem a klukům chvíli trvalo, než se rozehráli, ale nakonec odehráli vyrovnanou partii, kde jsme smolně dostali gól 12 vteřin před koncem. I přes tuto nešťastnou prohru se kluci v dalším zápase zvedli a nasedli na vítěznou šňůru, která měla vyvrcholení v posledním zápase. V tom jsme hráli o možné vítězství na turnaji a v průběhu hry to snámi nevypadalo moc dobře, protože jsme prohrávali 1:3. Nakonec se však se ukázala síla našeho týmu a kluci senzačně otočili zápas a sedm vteřin před koncem jsme vstřelili vítěznou branku. Občas jsme sice měli problém se zpracováním balonu a spřihrávkami, ale jinak kluci odehráli výborný zápas, bojovali a za svůj výkon byli po zásluze odměněni.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Ondřej Prchal, Jindřich Sommer, Michal Vrba, Martin Bláha, Martin Táborský, Štěpán Severin, Stanislav Severa.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku