Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Turnaj 19.2.

Kategorie: Školička
27.2.2017
V neděli 19. února jsme odehráli další turnaj, který se konal v Říčanech. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které byly rozdělené do dvou základních skupin. Po odehrání základních skupin se hrálo semifinále a poté poslední zápas o konečné umístění.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:0 SK Zeleneč Medvědi

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 1:0 Sokol Lipence

 

1x Mürtinger M.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:1 FK Dobřejovice

 

1x Bláha M.

 

1x Mürtinger M.

 

 

Semifinále

 

Běchovičtí Sršni 1:1 SK Zeleneč Tygři

 

Penalty 1:2

 

1x Prchal O.

 

 

Zápas o 3. místo

 

Běchovičtí Sršni 0:1 Sokol Lipence

 

 

Na tomto turnaji jsme skončili na pěkném 4. místě. Ačkoliv jsem na začátku turnaje neočekával, že budeme bojovat o nejvyšší příčky, tak mě nakonec celý tým velice mile překvapil. I když náš tým tvořili kluci všech ročníků, všichni hráli velice dobře a ve své základní skupině jsme se umístili na prvním místě. Do semifinále jsme vyzvali tým ze Zelenče, se kterým jsme ale po statečném boji bohužel padli na penaltách. Následný zápas o třetí místo jsme hráli proti týmu, který jsme vzákladní skupině porazili, nicméně tentokrát jsme snimi smolně prohráli. V průběhu zápasu jsme měli mnoho šancí, ale bohužel se nám nakonec nepodařilo proměnit ani penaltu. Celkově mám pro všechny naše hráče slova chvály, ale nejvíce si je zaslouží hráči Martin Bláha, Ondřej Prchal a vbráně výborně chytající Prokop Konrád.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Martin Bláha, Ondřej Prchal, Prokop Konrád, Jakub Květoň, Jaroslav Žák, Michal Mürtinger, Jan Doleček, Matěj Šuba a Jan Bláha.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku