Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Novinky

Mini Star v Dubči

Kategorie: Školička
22.5.2017
V neděli 14. 5. jsme se v Dubči zúčastnili dalšího turnaje Mini Star. Na něj přijel Tým B, který byl tentokrát bez pomoci hráčů zdruhého týmu, tak jsme byli všichni zvědavi, jak se stím mančaft popere.

 

1. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:17 Dráčata Kbely

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:5 Slavia Radonice

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:9 AC Sparta Praha dívky

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí Sršni 0:6 TJ Sokol Vinoř

 

 

5. zápas

 

Běchovičtí Sršni 6:2 Lvíčata Dolní Počernice B

 

2x Žák J.

 

2x Mürtinger M.

 

2x Durasová A.

 

 

6. zápas

 

Běchovičtí Sršni 2:8 TJ Čechie Dubeč

 

1x Mürtinger M.

 

1x Kroutil D.

 

 

Na turnaji jsme obsadili hezké 6. místo. Samozřejmě se to nemusí zdát jako úplně nejlepší výsledek, ale v mých očích se za náš tým určitě nestydím. Hráči to měli těžké, už jen díky tomu, že pár našich nejmladších hráčů bojovalo proti o dva roky starším hráčům a to je u takto malých dětí veliký rozdíl. Avšak největší překážkou bylo podle mě to, že si museli všichni zvyknout, že musejí hrát sami za sebe a žádný starší hráč z našehodruhého týmu jim to nevyhraje. To bylo vidět na prvních zápasech, kde kluci často jen tak lehce popobíhali a čekali, že soupeři balón vezme někdo jiný a pak sním dál i gól. Trvalo to nějaký čas a notnou porci branek, než jsme začali bojovat a s balonem útočit dopředu. Nakonec jsme ke konci turnaji dokázali porazit tým z Počernic a díky tomu jsme mohli obsadit pěknou předposlední pozici.

 

 

Turnaje se zúčastnili: Jaroslav Žák, Jakub Němec, David Kroutil, Michla Mürtinger, Jan Doleček, Robin John, Adéla Durasová a Kryštof Novák.

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Předchozí stánka: Úvod Následující stránka:MINI Star Vytisknout tuto stránku